MetX

Jaarlijks residentieweekend met onze groepen - 27/03/2023

Jaarlijks residentieweekend met onze groepen

Eind maart zette onze bonte bende muzikanten Vormingscentrum Destelheide opnieuw op stelten. Meer dan 50 groepsleden van o.a. BRUiTAL, Remork & Karkaba, Fanfakids en Fatmas de Belgica bereidden er zich een heel weekend lang voor op komend concertseizoen. Met repetities, workshops, try outs et quelques surprises du chef!

 

Na een ommetje langs Laken in 2022, keerden we dit jaar terug naar het landelijke Dworp bij Beersel. Van vrijdag 24 tem zondag 26 maart werkten en speelden onze muzikanten van alle niveau’s en leeftijden er samen met elkaar.

 

Op het programma: repetities per groep, collectieve workshops rond o.a. improvisatie, Beninse ritmes en body percussion plus een afsluitend toonmoment op zondag. Tussendoor was er ruim tijd om zich te verliezen in de natuur en elkaar terug te vinden bij pot, pint en pop-up jams.

 

 

Hierboven de aftermovie van vorig jaar in GC Nekkersdal en hieronder de reportage van Saïd Al-Haddad (BRUZZ) over ons residentieweekend in Destelheide begin 2019:

 

 

Projecten

Artiesten

Inschrijven op onze nieuwsbrief